2026 m. gegužės 29 d. atsisveikinome su Klaipėdos valstybinės kolegijos Sveikatos mokslų fakulteto studente Meida, kuri Dienos veiklos cntro Salantų padalinyje atliko pažintinę socialinio darbo praktiką.
Salantų padalinio kolektyvas dėkoja Meidai už nuoširdų įsitraukimą į vykdomas veiklas su padalinio paslaugų gavėjais, kurios, kaip pati Meida sako, suteikė daug įvairių patirčių, drąsos, daug gerų emocijų!
Linkime sėkmės Meidai siekiant užsibrėžtų tikslų!


