2026 m. gegužės 28 d. išlydėjome Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorę – Danielę, kuri nuo 2025 metų lapkričio mėnesio atliko savanorystę Dienos veiklos centro Salantų padalinyje.
Savanorystės metu Danielė aktyviai įsijungė į veiklas – dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose su padalinio paslaugų gavėjais, prisidėjo prie renginių organizavimo, dekoracijų darymo, vyko kartu į muges.
Dienos veiklos centro Salantų padalinio kolektyvas dėkoja Danielei už dalyvavimą veiklose su negalią turinčiais asmenimis, už nuoširdumą, už šypsenas ir linki sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų!
#Jaunimosavanoriškatarnyba





